SIKÇA SORULAN SORULAR

Crossist Nedir?

Crossist  müşterinin(hastanın) dikkatini çekerek bilgilendirmeyi hedefleyen ,çapraz tavsiye ,prim sistemi ve sadakat kart sistemini içinde barındıran  tavsiye ve öğrenme modülüdür.

Crossist Nasıl Çalışır?

Program,okutulan barkodun hangi ilaç olduğunu belirleyerek  tavsiyeyi ekranınızda açar. Eş zamanlı olarak crossist ekranda  bilgilendirme videosu otomatik olarak oynamaya başlar .Video izlendikten sonra verilen tavsiye sonucunda  satış işlemi gerçekleştiğinde belirlediğiniz kısayol tuşuna basılarak satış kaydedilir.Satışı yapılan ürünün primi satışı yapan kullanıcıya ekranda bildirilerek prim sistemine işlenir.Ayrıca müşteri sadakat kart uygulamasında kayıtlı ve satın alınan ürün sadakat puanlı ise ürüne ait bonus işlemleri müşteri kartına işlenir.

Sistem Gereksinimi Nedir?

Minimum Sistem Gereksinimi:
1GHz veya daha hızlı 32-bit (x86) veya 64-bit (x64) mimarili işlemci

2GB RAM belleği

600MB boş disk alanı

Direct X destekli Hdmi Out özellikli grafik kartı (Ekran kartınız ikincil monitör desteklemelidir)

Neden Crossist’e Üye Olmalıyım?

Crossist  doğru cümleler ile tavsiyeler aracılığıyla satışınızı ve cironuzu arttırır ayrıca çalışanlarınıza eğitim desteği vererek hizmet kalitenizde iyileşme sağlar.

Nasıl Üye Olurum?

Üye olmak çok kolay! Sitemizdeki üyelik adımlarını takip ederek  üye olabilir  yada bize  02122755406 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Tüm paketler kredi kartına vade farksız  3 taksite kadar vade farkı ile maksimum 9 taksite kadar yapılmaktadır.Kredi kartı ödemeleri İyzico aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Ödemeyi Gerçekleştirdim Crossist Modülünü Ne Zaman Teslim Alırım?

Ödemenizi takiben modülünüz size kargo ile sevk edilir ve program kurulumu uzaktan bağlantı ile gerçekleştirilir.Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Modülü Teslim Aldım Nasıl Kurulum Yapacağım?

Crossist yazılımı  otomatik kurulum özelliği içermektedir.Sadece  kurulum ve kullanım kılavuz talimatlarına göre sistemi kurabilirsiniz. Kurulumdan sonrası Yardım Hattımızı (0212 275 54 06) arayarak sistemi aktif hale getirebilir veya sistem ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Donanım Kurulumunu Yapamadım Yerinde Kurulum Hizmeti Veriyor musunuz?

Crossist Donanım kurulumunu yapamamanız durumda Destek Hattımızı arayıp yardım isteyebilirsiniz.Crossist monitör kurulumu televizyonunuzu  kurmak kadar kolaydır.

Kurulumu Yaptım Fare İmlecim kayboldu?

Crossist çift ekran ile çalıştığından fare imleciniz ekranın sağına kayabilmekte ve Crossist monitöre geçebilmektedir , farenizi tekrar sola çekerek ana monitörünüzde işlem yapabilirsiniz.Windows’un çalışma prensibinden kaynaklıdır.

Crossist Monitörü Kurdum Ama 2 Ekrandada Aynı Görüntü Var?

Monitör kurulumunu gerçekleştirdikten sonra “windows+p” tuşuna aynı anda basınız.Çıkan menüden Genişlet veya Uzat  seçeneğiniz seçerek işlemi tamamlamanız yeterli olacaktır.Monitörü tanıtamama veya benzeri problemler için yardım hattımızı arayabilirsiniz.

Crossist Diğer Programlarla Uyumlumudur?

Crossist Windows uyumlu  yazılmış bir programdır.Kullandığınız diğer programlardan bağımsız olarak kendi veritabanı üzerinden çalışır ve sisteminizi etkilemez.

Crossist Ürün Tavsiyeleri Nasıl Oluşturuluyor?

Tüm tavsiyeler uzmanlarımız tarafından saha deneyimleriyle oluşturulmuştur.

Kendi Tavsiyelerimi İşleyebilir miyim?

Evet sistemin amacı bilgiyi yaymak ve takımı aynı dilden konuşturmaktır.

Eğitimlere Nereden Ulaşabilirim?

Crossist üyeliğinizin aktivasyonuyla hesabım sayfanızın altında eğitimler sekmesinden eğitimleri bulabilir ve her eğitimin sonunda konu ile ilgili testler ve  klinik araştırma linklerine ulaşabilirsiniz.

Eğitimler Nasıl Yayınlanıyor?

Eğitimler klinik araştırmalar ve bilimsel makaleler gözününde bulundurularak ve danışman eczacılarımızın desteğiyle yayınlanmaktadır.Sitemizde verdiğimiz bilgiler tavsiye niteliğinde olduğundan  eğitimlerin gözden geçirilmesi ve uygulanması müşteri sorumluluğundadır.

Sınav Sonuçlarını Nereden Görebilirim?

Çalışanlarınızın sınav sonuçlarını crossist.com hesabım menüsünden takip edebilirsiniz.

Yılda Kaç Adet Konu ve Video Yayınlanacak?

Crossist ile  ilk yıl 12 adet tematik video ve belirli günler ve haftalar videolarına sahip olursunuz.

Sistem 2. ve daha sonraki yıllarda yıllık 12 adet tematik  video ile devam edecektir.

Kendi Videolarımı Yükleyebilir miyim?

Hayır videolar kapalı devre yayınla otomatik olarak işlenmektedir.Medya ekibimiz algı yönetimi çerçevesinde profesyonel videolar oluşturmaktadır.Görsel talepleriniz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Hiç Prim Sistemi Kullanmadım Nereden Başlayacağım?

Crossist üyelik onayınızın ardından yardım ekbimiz sizleri ,prim sistemini nasıl etkili ve etkin işleteceğiniz ile ilgili bilgilendirecektir.

Prim Sistemi Nasıl Çalışır?

Crossist prim sistemi takımı kutu bazlı 2 kademeli hedeflendirmeye dayalı olarak çalışmaktadır.1.hedef mevcut satışı koruyabilmek 2. hedef ise mevcutu arttırmak için belirlenir.

Primli Ürünleri Nasıl Bir Sonraki Döneme Devredebilirim?

Oluşturduğunuz primli ürünleri bilgisyarınızdaki yönetim panelinizden Prim Devir menüsünden devredebilirsiniz.