SIKÇA SORULAN SORULAR

Crossist  müşterinin(hastanın) dikkatini çekerek bilgilendirmeyi hedefleyen ,çapraz tavsiye ,prim sistemi ve sadakat kart sistemini içinde barındıran  tavsiye ve öğrenme modülüdür.

Program,okutulan barkodun hangi ilaç olduğunu belirleyerek  tavsiyeyi ekranınızda açar. Eş zamanlı olarak crossist ekranda  bilgilendirme videosu otomatik olarak oynamaya başlar .Video izlendikten sonra verilen tavsiye sonucunda  satış işlemi gerçekleştiğinde belirlediğiniz kısayol tuşuna basılarak satış kaydedilir.Satışı yapılan ürünün primi satışı yapan kullanıcıya ekranda bildirilerek prim sistemine işlenir.Ayrıca müşteri sadakat kart uygulamasında kayıtlı ve satın alınan ürün sadakat puanlı ise ürüne ait bonus işlemleri müşteri kartına işlenir.

Minimum Sistem Gereksinimi:
1GHz veya daha hızlı 32-bit (x86) veya 64-bit (x64) mimarili işlemci

2GB RAM belleği

600MB boş disk alanı

Direct X destekli Hdmi Out özellikli grafik kartı (Ekran kartınız ikincil monitör desteklemelidir)

Crossist  doğru cümleler ile tavsiyeler aracılığıyla satışınızı ve cironuzu arttırır ayrıca çalışanlarınıza eğitim desteği vererek hizmet kalitenizde iyileşme sağlar.

Üye olmak çok kolay! Sitemizdeki üyelik adımlarını takip ederek  üye olabilir  yada bize  02122755406 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tüm paketler kredi kartına vade farksız  3 taksite kadar vade farkı ile maksimum 9 taksite kadar yapılmaktadır.Kredi kartı ödemeleri İyzico aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Ödemenizi takiben modülünüz size kargo ile sevk edilir ve program kurulumu uzaktan bağlantı ile gerçekleştirilir.Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Crossist yazılımı  otomatik kurulum özelliği içermektedir.Sadece  kurulum ve kullanım kılavuz talimatlarına göre sistemi kurabilirsiniz. Kurulumdan sonrası Yardım Hattımızı (0212 275 54 06) arayarak sistemi aktif hale getirebilir veya sistem ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Crossist Donanım kurulumunu yapamamanız durumda Destek Hattımızı arayıp yardım isteyebilirsiniz.Crossist monitör kurulumu televizyonunuzu  kurmak kadar kolaydır.

Crossist çift ekran ile çalıştığından fare imleciniz ekranın sağına kayabilmekte ve Crossist monitöre geçebilmektedir , farenizi tekrar sola çekerek ana monitörünüzde işlem yapabilirsiniz.Windows’un çalışma prensibinden kaynaklıdır.

Monitör kurulumunu gerçekleştirdikten sonra “windows+p” tuşuna aynı anda basınız.Çıkan menüden Genişlet veya Uzat  seçeneğiniz seçerek işlemi tamamlamanız yeterli olacaktır.Monitörü tanıtamama veya benzeri problemler için yardım hattımızı arayabilirsiniz.

Crossist Windows uyumlu  yazılmış bir programdır.Kullandığınız diğer programlardan bağımsız olarak kendi veritabanı üzerinden çalışır ve sisteminizi etkilemez.

Tüm tavsiyeler uzmanlarımız tarafından saha deneyimleriyle oluşturulmuştur.

Evet sistemin amacı bilgiyi yaymak ve takımı aynı dilden konuşturmaktır.

Crossist üyeliğinizin aktivasyonuyla hesabım sayfanızın altında eğitimler sekmesinden eğitimleri bulabilir ve her eğitimin sonunda konu ile ilgili testler ve  klinik araştırma linklerine ulaşabilirsiniz.

Eğitimler klinik araştırmalar ve bilimsel makaleler gözününde bulundurularak ve danışman eczacılarımızın desteğiyle yayınlanmaktadır.Sitemizde verdiğimiz bilgiler tavsiye niteliğinde olduğundan  eğitimlerin gözden geçirilmesi ve uygulanması müşteri sorumluluğundadır.

Çalışanlarınızın sınav sonuçlarını crossist.com hesabım menüsünden takip edebilirsiniz.

Crossist ile  ilk yıl 12 adet tematik video ve belirli günler ve haftalar videolarına sahip olursunuz.

Sistem 2. ve daha sonraki yıllarda yıllık 12 adet tematik  video ile devam edecektir.

Hayır videolar kapalı devre yayınla otomatik olarak işlenmektedir.Medya ekibimiz algı yönetimi çerçevesinde profesyonel videolar oluşturmaktadır.Görsel talepleriniz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Crossist üyelik onayınızın ardından yardım ekbimiz sizleri ,prim sistemini nasıl etkili ve etkin işleteceğiniz ile ilgili bilgilendirecektir.

Crossist prim sistemi takımı kutu bazlı 2 kademeli hedeflendirmeye dayalı olarak çalışmaktadır.1.hedef mevcut satışı koruyabilmek 2. hedef ise mevcutu arttırmak için belirlenir.

Oluşturduğunuz primli ürünleri bilgisyarınızdaki yönetim panelinizden Prim Devir menüsünden devredebilirsiniz.